مد و پوشاک

مدل های کیف هندزفری؛ کوچک ولی کاربردی (به همراه عکس)

مدل های کیف هندزفری

کیف هندزفری (handsfree bag) یا کیف پول خرد (coin purse bag) یا کیف هدفون (Earphone Bag) یک کیف سایز کوچک که سایز آن معمولا کمتر از 10 در 10 سانتیمتر است. با زیپ باز و بسته می شود و یک حلقه جاسوئیچی یا قلاب برای اتصال به کیف بزرگتر یا وصل کردن به دسته کلید دارد. و البته به راحتی می توان داخل جیب لباس هم قرار دارد. از لحاظ ظاهری به انواع شکل ها وود دارد. کیف هندزفری گرد، کیف هندزفری مکعبی و تنوع های دیگری در این کیف فانتزی وجود دارد.

کارایی کیف هندزفری

کیف هندزفری یا همان کیف سایز بسیار کوچک با کارایی کیف هندزفری (هدفن توگوشی)، جواهرات، انگشتر و گوشواره، شارژر موبایل، رم، فلش، کابل شارژر، شارژرهای کوچک، سکه و هر وسیله ریز و کوچکی که احتمال گم شدن آنها هست را می توان در در کیف هندز فری جا دارد. کیف حندزفری معمولا برای دختر خانم ها جذابیت بیشتری دار دو جزء گروه کیف زنانه می باشد. کیف هدفون دخترانه بهتری هدیه به دخترخانم های خردسال و نوجوان است.

جنس کیف هندزفری

جنس کیف هندزفری هم بسیار متنوع است. کیف هندزفری نمدی، کیف هندزفری چرمی، کیف هندزفری پارچه ای، کیف هندزفری سیلیکونی، کیف هندزفری پلاستیکی و حتی کیف هندزفری چوبی از جمله مدل های کیف هندزفری می باشد. پلاستیم فشرده به طرح حیوانات و اشیاء که به کیف هندزفری عروسکی مشهور است هم در این مدل کیف ها بسیار پرطرفدار است.

کیف هندزفری نمدی کیف هندزفری چرمی کیف هندزفری پارچه ای کیف هندزفری بافتنی هندزفری عروسکی
کیف هندزفری نمدی کیف هندزفری بافتنی هندزفری عروسکی
کیف هندزفری سیلیکونی کیف هندزفری هاردکیس کیف هندزفری چوبی    
کیف هندزفری سیلیکونی کیف هندزفری هاردکیس کیف هندزفری چوبی    

دوخت کیف هندزفری

برای دوخت کیف هندزفری می توان از پارچه کتان، پارچه مخمل، چرم طبیعی یا مصنوعی و یا نمد استفاده کرد. یک زیپ شماره 3 یا 5 به همراه یه سرزیپ زیبا ئ ترجیحا فانتزی، به همراه یک حلقه فلزی جاسوییچی یا قلاب آویز نیاز می باشد. الگوی کیف هندزفری بسیار ساده است و تفاوتی با کیف پول نمی کند فقط سایز آن کوچکتر است. کیف هندزفری فانتزی طرفدار بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید