چرا از شیکدو بخریم؟

هدف ما حمایت از تولیدکنندگان خانگی است از اینرو علاوه بر اینکه محصول با کیفیت و قیمت مناسب را تحویل می گیرید به ما هم در به نتیجه رسیدن این هدف کمک خواهید کرد. کیفیت اولویت اول ما در تولید محصولات است. سند این ادعا هم نرخ بسیار پایین (در حد صفر) در مرجوعی کالاها در سایت معتبر دیجیکالا است. نظرهای درج شده در سایت دیجیکالا هم می تواند این نکته را نشان دهد. برخی محصولات ما در این سایت جزء پرفروشترین محصول در گروه خود می باشد از اینرو می توانید با خیال آسوده آن را به صورت عمده خرید کنید و مطمئن باشید که شما هم فروش خوبی در کسب و کار خود خواهید داشت.

کیفیت محصولات رو چگونه بسنجیم؟

در ابتدا پیشنهاد می شود که قبل از خرید عمده، حتما یک نمونه از محصولات شیکدو را خریداری نمائید و از لحاظ کیفیت بررسی های لازم را انجام دهید. از جهت دیگر نرخ بسیار پایین مرجوعی کالا در سایت دیجیکالا هم می تواند دلیل خوبی برای با کیفیت بودن محصولات ما باشد. و البته پیشنهاد می شود نطرات مشتریان خرد و مشتریان عمده را در سایت شیکدو و سایت دیجیکالا را بررسی نمائید.
 

چه محصولاتی را می توانیم به صورت عمده از شیکدو بخریم؟

برخی محصولات اصولا تولید عمده ندارند مثل محصولات بافتنی؛ زیرا تولید آنها زمانبر است و هنرمند عزیز ما زمان لازم برای تولید انبوه نخواهد داشت. ولی باقی محصولاتی که بر پایه چاپ، خیاطی و … می باشد مشکلی در تولید و فروش عمده ندارند. در این زمینه به راحتی می توانید درباره محصول مورد نظر با ما مشورت کنید تا زمان تحویل تعداد درخواستی را به شما اعلام کنیم.

نحوه پرداخت چگونه است؟

با توجه به اینکه ما به صورت کاملا نقدی و بروز با هنرمندان و تولیدکنندگان خانگی تسویه می کنیم از اینرو مجبور هستیم که برای فروش های عمده هم تسویه را بصورت نقدی انجام دهیم. روال به گونه است که در صورت موجود بودن محصول درخواستی، مبلغ به صورت نقد دریافت خواهد شد و محصولات برای شما همکار محترم ارسال می گردد.

زمان تحویل کالا چه مدت است؟

بستگی به تعداد و نوع محصول دارد. در صورت موجود بودن تعداد درخواستی کالا، به سرعت فرآیند ارسال از طریق ناوگان حمل و نقل یا پست انجام می شود. در صورت عدم موجود بودن کالا، زمان تولید و بسته بندی محصول به شما اعلام می گردد که البته این زمان ها آنچنان طولانی نیست ولی بستگی به تعداد سفارش شما و سفارش های جاری شیکدو دارد. برای سفارش عمده در صورت عدم موجود بودن کالا، از خریدار پیش پرداخت گرفته می شود.