راه حلی دیگر برای ارائه دست سازهای هنری

امروزه اکثر مردم دسترسی به اینترنت پر سرعت دارند از این رو فراگیر شدن اینترنت، روش‌های خرید ما را تغییر داده است. مزایای خرید اینترنتی تعداد بیشتری از مردم را به سمت تجربه این مدل خرید محصولات می کشاند. برای ما دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی برای خرید و سفرهای شهری یا بین شهری برای انتخاب کالای مطمئن و بومی دیگر کار راحتی نیست و گاها جذابیت خود را از دست داده است. در نتیجه بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را بر روی زندگی مدرن و هوشمند قرار می داده اند.  تغییر در الگوهای متداول خرید مزایایی فراوانی دارد که تمام اقشار جامعه را ترغیب می‏‌کند تا به بهترین نحو از امکانی به نام اینترنت استفاده کافی را ببرند.

امروز دیگر برای انتخاب و خرید کالا، راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا،  بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند. مشتریان قبل از خرید می خواهند انتخاب گسترده ایی داشته باشند و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. زندگی امروزی خرید به رو‏‌ش‌های نو‏ین، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

شیکدو: بررسی، انتخاب و خرید آنلاین محصولات دست ساز

شیکدو مرجع تخصصی ارائه و بررسی و فروش اینترنتی محصولات دست ساز (صنایع دستی خانگی) در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف صنایع دستی مانند صنایع دستی فلزی، سنگی، چوبی، حصیری، چرمی وهمچنین تولید خانگی زیور آلات، دکوراسیون منزل و تزئینات داخلی خانه با تنوعی بی‌نظیر در شیکدو عرضه می‏‏‏‌شوند.

شیکدو با در همکاری با هنرمندان و تولیدکننده های خانگی، سعی دارد تا سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی صنایع دست ساز خانگی در ایران را داشته باشد. شیکدو تلاش دارد که مشتریان در فرآیند خرید  خیالی آسوده داشته باشند و از جهتی دیگر به حفظ و کمک به هنر و صنعت خانگی کوشا باشد. ما در راستای حفظ جایگاه حمایتی برای صنایع دست ساز خانگی، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کنیم.

شیکدو دارای نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

شیکدو از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ   نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

هدف شیکدو حفظ هنرهای خانگی و کمک به اقتصاد خانگی می باشد و دراین راستا نهایت تلاش خود را خواهد کرد. بررسی اخبار صنایع دستی و نمایشگاه ها و اموزش تولید محصولات دست ساز از جمله اهداف دیگر ما می باشد که با کمک هنرمندان وتولید کنندگان این صنایع به امید خدا به هدف فوق خواهیم رسید.

شیکدو با ارائه طیف گسترده‏‌ای از صنایه دست ساز در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با هنرمندان و تولید‏کنندگان این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های ما محسوب می‌شود. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و شیکدو نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد. کیفیت و سهولت استفاده از وب‏ سایت شیکدو و خدمات ارائه شده در آن، همواره یکی از مهم‏‌ترین و با اولویت‌ترین موضوعات در شیکدو بوده است و همه کارکنان فنی و تخصصی آن نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورند تا با ارائه با‏کیفیت‏‌ترین و به‏‌روز‏ترین سرویس‏‌های مبتنی بر وب و تسهیل تمامی فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا در وب سایت شیکدو، خدماتی شایسته و تجربه‌ای خوشایند را برای مخاطبان خود به ارمغان بیاورند.

مرکز امور مشتریان شیکدو به منظور ارایه بهتر خدمات به مشتریان و ارتباط مستقیم جهت خدمات پس از فروش سامانه ارسال نظر و پیشنهادات و ارتباط آنلاین فراهم نموده است و مشتریان می‏‌توانند به صورت دائم با ما در ارتباط باشند.

لازم به ذکر است تمام یا اغلب محصولات موجود در سایت به سفارش سایت شیکدو تولید شده اند از اینرو حق کپی رایت طرح ها برای سایت شیکدو محفوظ می باشد. از اینرو با خیالی راحت کالایی مرغوب، منحصر به فرد و هنر دست یک ایرانی را در اختیار خواهید داشت.